Paslaugų teikimo sąlygos ir įkainiai

Kredito unijos mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos

Dėmesio!

Dėmesio!

Keičiasi Kretingos kredito unijos mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos nuo 2023-09-04

Informuojame, kad nuo 2023-09-04 keičiasi Kretingos kredito unijos Mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos (toliau – Sąlygos). Su naujomis mokėjimo paslaugų teikimo sąlygomis (v 1.7) galite susipažinti čia.

Kas keičiasi?

Buvo patikslintos šios nuostatos:

  • Papildėme informacija, kad kai kurie mokėjimai gali būti atidėti ar nevykdomi, jeigu jų negalime atlikti dėl teisinių ar reguliavimo reikalavimų arba prireikus atlikti papildomas patikras. Daugiau informacijos pateikta Sąlygų 7 dalyje.
  • Patikslinta informacija dėl mokėjimo operacijų atsekimo ir mokėjimo operacijų lėšų atgavimo. Daugiau informacijos pateikta Sąlygų 14 dalyje.
  • Patikslinta informacija dėl sutarčių galiojimo ir pabaigos nurodant, kokiais atvejais kredito unija turi teisę nutraukti sutartį, pagal kurią vykdo mokėjimo operacijas. Daugiau informacijos pateikta Sąlygų 18 dalyje.
  • Sąlygų 19 d. pateikta atnaujinta informacija dėl skundų nagrinėjimo kredito unijoje.
  • ir kt.

Turite abejonių dėl būsimų pasikeitimų?

Šis procesas vyks sklandžiai ir tai neturės poveikio Kretingos kredito unijoje teikiamoms paslaugoms. Jeigu dėl šių pasikeitimų nuspręstumėte uždaryti sąskaitą, galite tai padaryti nemokamai iki 2023-09-04 informuodami kredito uniją raštu.

Pagarbiai

Kretingos kredito unijos valdyba

Dėmesio!

Dėmesio! Keičiasi Kretingos kredito unijos mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos.

Informuojame, kad 2020-07-24 Kretingos kredito unijos Valdyba patvirtino naujos redakcijos mokėjimo paslaugų teikimo sąlygas. Pakeitimai įsigalios nuo 2020-10-01. Susipažinti galite čia.

Jei turite klausimų, informacijos teiraukitės tel. 8 445 78810 arba el. paštu [email protected].

Pagarbiai,

Kretingos kredito unija