Naujienos

2020 m. kovo 2 d. keičiasi Kretingos kredito unijos Elektroninių paslaugų teikimo ir naudojimo taisyklės

Gerb. Kliente,

Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 2 d. keičiasi Kretingos kredito unijos Elektroninių paslaugų teikimo ir naudojimo taisyklės (toliau- Taisyklės).

Su naujomis Elektroninių paslaugų teikimo ir naudojimo taisyklėmis galite susipažinti čia

Jei turite klausimų, informacijos teiraukitės tel. (8 4) 457 8810 arba el. paštu [email protected].

Jei sutinkate su Taisyklių pakeitimais, Jums nereikia atlikti jokių veiksmų. Jei nesutinkate su šiais pakeitimais, turite teisę neatlygintinai nutraukti su kredito unija sudarytą Elektroninių paslaugų teikimo sutartį iki Taisyklių įsigaliojimo dienos.

Taip pat primename, kad nuo 2020-ųjų kovo 2 d. prisijungimui prie e. bankininkystės „i-Unija“ ir operacijų tvirtinimui nebebus naudojamos kodų kortelės.

Nuo  2020-ųjų kovo 2 d. jungtis prie „i-Unija“ bei tvirtinti operacijas joje galėsite nauja priemone – suvesdami vienkartinį saugos kodą, kurį gausite SMS žinute. Vienkartiniu saugos kodu tvirtinamoms operacijoms nustatyti limitai:

Vienos operacijos limitas – 2000 eur.

Bendras dienos operacijų limitas – 2000 eur.

Jungtis prie e. bankininkystės bei tvirtinti operacijas joje galite ir naudodamiesi mobiliuoju e. parašu.

Primename, kad norėdami operacijas tvirtinti vienkartiniu saugos kodu, gautu SMS žinute, privalote nurodyti mobiliojo telefono numerį šio kodo siuntimui. Tai atlikti galite atvykę į kredito uniją ir pateikę nustatytos formos prašymą arba prisijungę prie e. bankininkystės „i-Unija“ su mobiliuoju e. parašu:

  • meniu punkte „Mano i-Unija“  pasirinkite skiltį „Mano duomenys“
  • duomenų lange pasirinkite „Kontaktai“ ir pažymėkite varnelę langelyje „Naudoti prisijungimui prie i-Unija/operacijų tvirtinimui“ prie to mobiliojo telefono numerio, kuriuo norite gauti vienkartinius kodus.

Pagarbiai, Kretingos kredito unija

Atgal